اتوپلن | سامانه برنامه ریزی دانشگاهی

قوانین و مقررات

مالکیت معنوی

این سامانه تحت مالکیت صاحب امتیاز سامانه همکاری برنامه ریزی دانشگاه ، بر مبنای قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می‌باشد. در این سامانه ممکن است پیوندهایی به سایت‌های دیگر وجود داشته باشد که در این صورت، حقوق مالکیت معنوی ما محتوای آن سایت‌ها را در بر نمی‌گیرد و برای اطلاع از نحوه استفاده از محتوای آن‌ها به بخش شرایط و قوانین و یا بخش مالکیت معنوی خود آن سایت‌ها باید رجوع شود.

حفظ حریم شخصی

ما حفظ حریم شخصی شما را تضمین می‌کنیم. در هنگام ثبت نام یا انجام فرایند برنامه ریزی آموزشی در این سامانه، لازم است اطلاعات زیر را وارد کنید که ممکن است به نوعی هویت افراد و دانشکده شما را آشکار کند:

  • لیست رشته های دایر در دانشکده شما
  • مشخصات کاربران دانشکده ی شما
  • مشخصات اساتید دانشکده ی شما
  • مشخصات ارائه دروس شما در هر نیمسال

به شما اطمینان می دهیم، ما با قوانین حفظ حریم خصوصی به خوبی آشنایی داشته و به آن متعهد هستیم . از اطلاعات شما فقط و فقط برای ارائه خدمات به شما و استفاده خودتان استفاده می‌شود و بجز کاربران دانشکده شما که توسط خود شما مدیریت می شوند، و مدیر سامانه هیچ فرد دیگری قادر به مشاهده یا تغییر اطلاعات مربوط به دانشکده شما نیست . ما هیچگاه و تحت هیچ شرایطی اطلاعات شخصی و آموزشی شما را در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی دهیم ، مگر اینکه از طرف مراجع قضایی حکمی برای این کار دریافت کنیم.

اطلاعات شما در این سامانه، بر روی سرورهای داخل کشور و دارای سیستم عامل لینوکس نگهداری می شود، سیستم عامل لینوکس امن ترین سیستم عامل از نظر حملات سایبری و نیز پایدارترین آنها است. ارائه کننده خدمات میزبانی برای این سامانه، میزبانی سرور پارس است که از شرکت های معتبر داخلی بوده و میزبان اطلاعات چندین دانشگاه و وزارت خانه می باشد .

تامین امنیت اطلاعات

ما متعهدیم که امنیت اطلاعات شما را تضمین کنیم. برای جلوگیری از هر نوع دسترسی غیرمجاز و افشای اطلاعات شما از همه شیوه‌های لازم، تمام تکنیک های مقابله با حملات و کنترل دسترسی جامع به اطلاعات استفاده می‌کنیم تا امنیت اطلاعاتی را در سامانه ثبت کرده اید حفظ شده، مخدوش نشده و یا در مورد دسترسی غیرمجاز قرار نگیرد .
ما به حساسیت و ملاحظات امنیتی در مورد داده های شما آگاه هستیم و تمام تهدیدات درون سازمانی و برون سازمانی را شناسایی کرده و برای آن راهکارهای لازم را اندیشیده ایم.
در هر حال تعهدات و مسئولیت‌های ما محدود به توانایی‌ها و امکانات ما بوده و ما در قبال اقدامات مجرمانه و یا حوادث و رویدادهای غیرمترقبه یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات ما نباشد، مسئولیت و یا تعهدی نخواهیم داشت.